• (0216 317 71 75) - (0532 222 22 22)
VALMAK Monodoze ambalajla Türkiye Pazarında

1 Temmuz 2021 Perşembe

VALMAK Monodoze ambalajla Türkiye Pazarında

Covid-19 günlerinde otel, cafe, restoran ve catering firmalarında hijyen ve standartlar gereği servislerde bulaş riskini minimuma ...

Faaliyetlerini sürdürdüğü plastik ambalaj sektöründe private label dolum hizmeti veren Valmak Ambalaj A.Ş. 1980 yılından itibaren İtalya’da monodoza makine ve monodoze ambalaj üretimi yapan Valmatic SRL ile gerçekleştirilen ortaklık sonucunda Türkiye pazarına giren ilk firma oldu.2020-2021  yıllarında yaptığı yatırımlar sonucu aylık 4 milyon 500 bin üretim adediyle horeca sektörünün çözüm ortağı oluyor. Monodoze Ambalaj demek,  stok kontrol,  sevkiyat,  işçilik maliyetlerinde kontrollü olmak demek.
 
Monodeza ambalaj,içinde bulunduğumuz Kovid-19 günlerinde otel, cafe, restoran ve catering firmalarında hijyen ve standartlar gereği masalarda veya paket servislerde bulaş riskini minimuma indirmek amacıyla zeytinyağı, limonsuyu, nar ekşisi, sirke vs. soslar olarak hayatımızın bir parçası olmuştur. Valmak Ambalaj, horeca sektörüne hitap eden üretici firmalara el değmeden etiketleme ve dolum(istenildiğinde azot gazlı dolum)yaparak pazarda satış kabiliyeti ve rekabet gücü sağlıyor.